در صورتی که سفارش شما بعد از گذشت زمان تحویل تعیین شده در سایت (4 روز کاری برای تهران و 7 روز کاری برای شهرستان) همچنان به دستتان نرسیده است برای پیگیری سفارش می‌توانید با شماره همراه 09128981012 تماس بگیرید. در غیر این صورت لطفا شکیبا باشید.

برای پیگیری سفارش، لطفا شماره سفارش و تلفن همراه خود را در کادرهای زیر وارد کرده و دکمه پیگیری را فشار دهید. شماره سفارش از طریق رسید خرید، ایمیل و پیامکی که به شما ارسال شده در اختیارتان قرار گرفته است.

شماره تلفن همراه خود را به صورت 98+ و بدون صفر (به طور مثال 989128981012+) وارد کنید. در صورت بروز خطا شماره موبایل خود را بدون 98+ و به همراه صفر (به طور مثال: 09128981012) وارد کنید.

رویه ارسال سفارش

شهر تهران:

پست پیشتاز:
سفارش‌های ثبت شده در هر روز، معمولا 2 روز کاری بعد بسته‌بندی و تحویل پست پیشتاز می‌شوند. همچنین زمان تحویل سفارشات تهران در شرایط عادی توسط پست پیشتاز 1 الی 3 روز کاری به طول می‌انجامد.
پیک موتوری:
لازم به ذکر است امکان ارسال سریع از طریق پیک اسنپ نیز برای شهر تهران فراهم است. در این روش هزینه ارسال به‌صورت پس کرایه از مشتری دریافت می‌شود. مدت زمان ارسال معمولا همان روز یا روز بعد می‌باشد.
دریافت حضوری از انبار تهران(تئاتر شهر):
سفارش‌های ثبت شده بعد از بسته بندی از طریق پیامک به اطلاع مشتریان خواهد رسید. سپس از طریق شماره تلفن 09128981012 می توانید زمان دریافت را هماهنگ کنید و سپس به آدرس انبار تئاتر شهر بای کیف به آدرس تهران، محله تئاتر شهر، خیابان جمهوری، خیابان رازی، کوچه پرتوی، پلاک 10، ساختمان جم، ورودی شرقی (سمت چپ)، طبقه اول، واحد 1 شرقی مراجعه و سفارش خود را دریافت کنید.

دیگر شهرها:

پست پیشتاز:
سفارش‌های ثبت شده در هر روز، معمولا 2 روز کاری بعد بسته‌بندی و تحویل پست پیشتاز می‌شوند.
همچنین زمان تحویل سفارشات شهرستان در شرایط عادی توسط پست پیشتاز 3 الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد.

تیپاکس:
سفارش‌های ثبت شده در هر روز، معمولا 2 روز کاری بعد بسته‌بندی و تحویل پست پیشتاز می‌شوند.
همچنین زمان تحویل سفارشات شهرستان در شرایط عادی توسط تیپاکس 1 الی 3 روز کاری به طول می‌انجامد.

پست ویژه:
این سرویس فقط در بعضی از مراکز استان فعال می باشد. در صورت فعال بودن در شهر شما در بخش انتخاب روش ارسالِ صفحه ثبت سفارش قابل مشاهده و انتخاب می باشد.
سفارش‌های ثبت شده در هر روز، معمولا 2 روز کاری بعد بسته‌بندی و تحویل پست ویژه می‌شوند.
همچنین زمان تحویل سفارشات شهرستان در شرایط عادی توسط پپست ویژه 1 الی 2 روز کاری به طول می‌انجامد.
لازم به ذکر است اداره پست روزهای پنج‌شنبه ارسال با پست ویژه ندارد و کلیه سفارشات پست پیشتاز می‌شوند. پس اگر در روزهای منتهی به پنج‌شنبه ثبت سفارش انجام می‌دهید، روش پست ویژه را انتخاب نکنید.
لازم به ذکر است در پاره‌ای از موارد که ممکن است تامین کالا با تاخیر همراه شود، ارسال کالا می‌تواند با تاخیر همراه شود که مراتب از طریق پیامک، یا تماس تلفنی و یا صفحه پیگیری سفارش سایت بای کیف به اطلاع خریدار می‌رسد.

دسته‌بندی‌ها