پرسش‌های متداول

رویه ارسال سفارش

شهر تهران:

سفارش‌های ثبت شده در هر روز، معمولا در اولین روز کاری بعد بسته‌بندی و تحویل پست پیشتاز می‌شوند. همچنین زمان تحویل سفارشات تهران در شرایط عادی توسط پست پیشتاز 1 الی 3 روز کاری به طول می‌انجامد.
لازم به ذکر است امکان ارسال سریع از طریق پیک اسنپ نیز برای شهر تهران فراهم است. در این روش هزینه ارسال به‌صورت پس کرایه از مشتری دریافت می‌شود.

دیگر شهرها:

سفارش‌های ثبت شده در هر روز، معمولا در اولین روز کاری بعد بسته‌بندی و تحویل پست پیشتاز می‌شوند.
همچنین زمان تحویل سفارشات شهرستان در شرایط عادی توسط پست پیشتاز 2 الی 5 روز کاری به طول می‌انجامد.
لازم به ذکر است در پاره‌ای از موارد که ممکن است تامین کالا با تاخیر همراه شود، ارسال کالا می‌تواند با تاخیر همراه شود که مراتب از طریق پیامک، یا تماس تلفنی و یا صفحه پیگیری سفارش سایت بای کیف به اطلاع خریدار می‌رسد.

هزینه ارسال

تهران و دیگر شهرها:

سفارشات بیش از یک میلیون تومان به صورت رایگان توسط پست پیشتاز به سراسر کشور ارسال می‌شوند.
ارسال سفارشات کم‌تر ازیک میلیون تومان توسط پست پیشتاز و با هزینه 40 هزار تومانی انجام می‌گیرد.
همچنین هزینه ارسال فوری توسط پیک اسنپ در شهر تهران متغیر بوده و به‌صورت پس‌کرایه از مشتری دریافت می‌گردد.

روش‌های خرید

پرداخت آنلاین:

پرداخت امن و ثبت سفارش به وسیله کلیه کارت‌های عضو شتاب

کارت به کارت:

کافی‌ست در صفحه کالای نظر مورد خود با کلیک بر روی دکمه "خرید از طریق واتساپ" پیام پیش فرض را به واتساپ بای کیف ارسال کنید. همکاران ما در بخش فروش بعد از تائید سفارش، شماره کارت مورد نظر را در اختیار شما قرار داده و به راحتی می‌توانید سفارش خود را ثبت کنید.

پرداخت در محل:

در حال حاضر امکان پرداخت در محل وجود ندارد. به محض ایجاد این امکان از طریق راه‌های ارتباطی (پیامک، اینستاگرام، اطلاعیه‌های سایت) شما عزیزان را در جریان قرار خواهیم داد.

خرید حضوری:

در حال حاضر امکان خرید حضوری وجود ندارد. به محض ایجاد این امکان از طریق راه‌های ارتباطی (پیامک، اینستاگرام، اطلاعیه‌های سایت) شما عزیزان را در جریان قرار خواهیم داد.

پیگیری سفارش

بعد از ثبت سفارش:

در این مرحله سفارش شما در مرحله پردازش قرار دارد و معمولا طبق رویه ارسال سفارش سایت بای کیف ارسال می‌شود و نیازی به تماس و پیگیری شما نمی‌باشد.

بعد از ارسال سفارش:

بعد از ارسال سفارش، در صورت عدم تحویل سفارش بر اساس بازه تعریف شده سایت (3 الی 7 روز کاری)، برای دریافت کد رهگیری به واتساپ ما پیام دهید. همکاران ما در اولین فرصت وضعیت مرسوله شما را پیگیری خواهند کرد.

رویه بازگرداندن کالا

در صورتی که کالای مورد نظر آسیب دیده باشد 24 ساعت زمان دارید تا از طریق واتساپ به پشتیبانی ما اطلاع دهید.
همچنین در صورتی که کالای سفارش داده شده بنا به هر دلیلی از جمله سلیقه مورد توجه شما قرار نگرفت، می‌توانید تا 24 ساعت پس از تحویل کالا از طریق واتساپ به پشتیبانی بای کیف اطلاع دهید تا کالای مورد نظر مرجوع شود.
لازم به دکر است هزینه‌های مربوط به بسته‌بندی، ارسال و برگشت کالا بر عهده مشتری بوده و پس از کسر از مبلغ کل سفارش، به حساب مشتری عودت داده می‌شود.
در صورتی که جواب سوال خود را پیدا نکردید می‌توانید اینجا را کلیک کنید و از طریق واتساپ با ما در ارتباط باشید.

دسته‌بندی‌ها