کوله پشتی لپتاپ نیلپر توریستر
کوله پشتی روزانه نیلپر

نیلپر توریستر

نیلپر با تولید محصول چمدان و کوله پشتی گامی بزرگ برای ورود به بازار بار و بنه برداشت. با توجه به دانش کسب شده در طی سالیان گذشته، شرکت نیلپر در تلاش است تا در صنعت بار و بنه محصولاتی با کیفیت بالا و همچنین زیبایی منحصر به فرد تولید کرده و نیاز بازار را در این صنعت تامین کند. مواردی همچون بهره مندی از تجربه مدیریت تولید در صنعت مبلمان، دانش تولید انبوه و مدیریت آن، کنترل کیفیت مواد اولیه، زنجیره تامین قدرتمند، توانایی ایجاد کانال توزیع گسترده و خدمات پس از فروش موجب گردید تا محصولاتی با کیفیت و رضایت بخش تولید گردد.

 این محصولات به گونه‌ای تولید می‌شوند که در برابر عناصر مختلف تاثیرگذار مقاومت کافی داشته و در عین حال اطمینان حاصل شود که سبک‌های مختلف طراحی رعایت شده و نیازهای مشتریان را برآورده می کند. هدف نیلپر این است که به اولین انتخاب برای چمدان و کوله پشتی برای مشتریان تبدیل شده و هر کجا که می‌روید همراه مطمئن شما باشد.

بای‌کیف به عنوان نماینده رسمی شرکت نیلپر در بخش فروش آنلاین محصولات برند نیلپر توریستر در خدمت شما عزیزان می‌باشد. شما به آسانی می‌توانید با استفاده از سیستم اعتباری اسنپ‌پی، محصولات متنوع نیلپر را اقساطی خریداری کنید و از کیفیت بی‌نظیر محصولات نیلپر توریستر بهره‌مند شوید.

فروش انواع کوله پشتی نیلپر
64059085bntlb

تمامی چمدان‌های برند نیلپر دارای 18 ماه گارانتی می‌باشند.

سایز و وزن مناسب چمدان کابین سایز در ایرلاین‌های مختلف

نکته پایانی

فروش کالاهای برند نیلپر توریستر در بای‌کیف به صورت نقد و همچنین اقساط با استفاده از سیستم اعتباری اسنپ‌پی امکان‌پذیر است. تحویل تمامی کالاها به صورت روزانه و در کمترین زمان ممکن می‌باشد. تمامی چمدان‌ها دارای گارانتی 18 ماهه می‌باشند و جهت مراجعه به واحد گارانتی همراه داشتن اصل برگ گارانتی که در داخل چمدان بوده و فاکتور ارسالی به ایمیل خریدار در زمان خرید از سایت الزامی می‌باشد.